O MNĚ

50244711_2473067119375369_8419122922299326464_n

Nikol Wetterová

Jsem fotografka, která se snaží zachytit moment se vším všudy tak, aby fotka sama o sobě vykládala příběh člověka, místa, momentu…

Nejvíce se cítím ve svém živlu, když je mi dovoleno vyjít ze zažitých kolejí a fotit z nezvyklých úhlů a pohledů. Chci, aby si pozorovatel mé fotky řekl: “Aha, takhle to vlastně doopravdy vypadá…, tak krásné to v té chvíli bylo…” Pokud to jde, ráda poznám klienty  ještě před focením, zajít na kávu, ujasnit si představy obou stran.  Chci, aby se klient cítil natolik přirozeně a příjemně, že zapomene, že ho fotím. Nezaměřuji se jen na určité typy focení, ale sobě samé vytvářím výzvy a nechávám se obohacovat rozličnou poptávkou.

Pravidelně fotím firemní akce a reportážní foto všeho druhu, na poloviční úvazek pracuji pro Městské divadlo Brno,  fotím portréty v exteriéru i interiéru, svatby, koncerty i těhotenské, párové a rodinné fotky. 

PORTFOLIO

« back to album

Portrét (exteriér)

CENÍK

Každé focení je jedinečné. Napište mi, jaké zachycení momentů by jste si přáli a já Vám navrhnu cenu přímo na míru tak, aby vyhovovala jak Vám, tak i mně. 

Pokud se podaří více fotek, než jsme se domluvili, upravím je také a pošlu zdarma. 

V případě zájmu o bližší informace mě neváhejte kontaktovat.

REFERENCE

 • Petra Grygarová

  Petra Grygarová

  Uz dlouho se chystam k tomuto doporuceni. Konecne jsem se k tomu dostala. Kontakt na Nikcu jsem dostala od kamaradky. Loni nam fotila svatbu a muzu rict, ze fotky byly dokonale. Proto kdo vahate urcite moc doporucuji. Byla uzasna….. ?
 • Pueblo Flamenco

  Pueblo Flamenco

  Děkujeme G(o)od sound production za zapůjčení osvětlení, Skleněné louce za krásné prostory a vlídný a trpělivý přístup Nikol Wetterové, že kvůli nám lezla na žebřík a válela se po zemi.
 • Veronika Jurníčková

  Veronika Jurníčková

  Jedna z mých nejbližších, schizofrenička co se Umění týče (herečka,fotografka a v neposlední řadě malířka) Nikol Wetterová, nefotí portréty pouhých tváří a postav. Její tvorba je jedinečná a každá fotka je originál.Snaží se o zachycení emocí, nálad a především pravé podstaty člověka.
 • Flamenczech

  Flamenczech

  Nikol Wetterová se postarala o užasnou fotodokumentaci, která myslíme perfektně vystihuje včerejší atmosféru.

KONTAKT

Nikol Wetterová
+420 774 852 841
niki.we@seznam.cz